Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów

17 859 76 06

17 859 76 50

Zadzwoń do nas

17 859 76 06 , 17 859 76 50

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 - 20:00 Sobota: 9:00 - 14:00

Wybielanie zębów

METODĄ BEYOND

Każdy z nas chciałby mieć lśniąco białe zęby. Dodają one nam uroku i pewności siebie. Częściej się uśmiechamy, co wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Często zazdrościmy pięknego uśmiechu gwiazdom telewizyjnym i coraz więcej Pacjentów poszukuje skutecznych i bezpiecznych metod wybielania zębów.

Kolor zębów często uwarunkowany jest genetycznie. Ponadto zęby ciemnieją pod wpływem kawy, wina, mocnej herbaty nikotyny i antybiotyków.

W naszym gabinecie posiadamy system wybielania BEYOND. Jest to metoda wybielania zębów podczas jednej wizyty w gabinecie. Zabieg trwa około jednej godziny. Na zęby nakładany jest żel wybielający, który uaktywnia się pod wpływem światła emitowanego przez specjalną lampę. Efekt wybielania jest natychmiastowy i bez skutków ubocznych. Po zabiegu zęby mogą być nadwrażliwe a Pacjent zobowiązany jest do przestrzegania „białej” diety przez 48 godzin.

 

METODĄ NAKŁADKOWĄ

Jest to zabieg przeprowadzany samodzielnie przez Pacjenta w domu. Lekarz stomatolog na podstawie pobranych wycisków, wykonuje indywidualne, silikonowe nakładki do których Pacjent aplikuje żel wybielający i zakłada na zęby. Wybielanie najwygodniej jest przeprowadzać w czasie snu. Cały proces trwa ok. dwóch tygodni. Metoda ta jest bezpieczna a efekt trwały.