Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów

17 859 76 06

17 859 76 50

Zadzwoń do nas

17 859 76 06 , 17 859 76 50

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 - 20:00 Sobota: 9:00 - 14:00

KARIERA

Aktualnie poszukujemy do współpracy:

Lekarza stomatologa:

Wymagania:

– własna działalność gospodarcza
– prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty
– wysoka kultura osobista
– łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Pacjentem

Oferujemy:

– Pracę w renomowanym i nowoczesnym gabinecie z możliwością realnego rozwoju
– Najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne do pracy umożliwiające kompleksową diagnozę i leczenie pacjentów
– Pracę w pełnym wymiarze godzin
– Bardzo dobre warunki finansowe
– Pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach budynku zlokalizowanym w centrum Rzeszowa

Menager centrum stomatologii:

Główne zadania:

  • zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem
  • bieżące wsparcie i współpraca z lekarzami stomatologami
  • efektywne zarządzanie jakością obsługi Pacjentów
  • umiejętne zarządzanie finansami kliniki i długofalowymi wynikami finansowymi
  • dynamiczne rozwijanie nowych kanałów przychodowych kliniki
  • administrowanie sprzętem medycznym, biurowym, informatycznym
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami, serwisantami
  • wdrażanie i prowadzenie akcji marketingowo-reklamowych
  • nadzór i aktualizacja strony www oraz profilii społecznościowych
  • rozliczanie wynagrodzeń  personelu medycznego

Wymagania:

  • silna motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • umiejętność sprawnego zarządzania personelem medycznym (asystentki stomatologiczne, rejestratorki)
  • znajomość  wymogów prawnych  oraz zasad  prowadzenia dokumentacji medycznej z zakresu podmiotu leczniczego
  • znajomość  procedur sanitarno-epidemiologicznych, radiologicznych BHP, HR
  • wykształcenie wyższe, tylko kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie
  • znajomość języka angielskiego
  • oczekujemy znajomości rynku medycznego/stomatologicznego, preferowane doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w stabilnym i zgranym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy

Aplikacje proszę wysyłać na adres: hanna.ciesla@gmail.com

Odpowiemy na wybrane CV