Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów

17 859 76 06

17 859 76 50

Zadzwoń do nas

17 859 76 06 , 17 859 76 50

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 - 20:00 Sobota: 9:00 - 14:00

Leczenie w znieczuleniu ogólnym

LECZENIE STOMATOLOGICZNE W ZNIECZULENIU OGÓLNYM:

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, wykonywany w obecności lekarza anestezjologa i pielęgniarki, przy udziale specjalistycznego sprzętu stomatologicznego i anestezjologicznego.

Przed każdym zabiegiem umawiamy Pacjenta na wizytę konsultacyjną z lekarzem stomatologiem. Informujemy o przebiegu leczenia, możliwych powikłaniach, pytamy o przebyte choroby, ewentualne leki. Kierujemy na zalecane badania, oraz wydajemy dokumentację anestezjologiczną w celu zapoznania z procedurami i uzupełnieniem informacji o stanie zdrowia.

W celu maksymalizacji bezpieczeństwa przed zabiegiem, anestezjolog bada i odpowiada na wszystkie szczegółowe pytania. Następnie zostaje podpisany obustronnie formularz zgody. W trakcie gdy lekarz i pielęgniarka koncentrują się na leczeniu stomatologicznym, anestezjolog stale obserwuje Pacjenta, czynność jego serca, tętno, ciśnienie krwi i poziom tlenu we krwi.

Wymagane jest, aby przed zabiegiem nie spożywać żadnych stałych posiłków przez minimum 6 godzin i nie pić 4 godziny. Powodem jest to, iż pod narkozą poziom świadomości maleje, zatem funkcje połykania i kaszlu mogą nie być kontrolowane prawidłowo.

Drodzy Pacjenci, w naszym gabinecie dysponujemy kompleksową opieką anestezjologiczną na najwyższym poziomie, aby zapewnić naszym Pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Nasi Pacjenci po zabiegu odpoczywają w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, pod opieką naszego personelu oraz anestezjologa. Po znieczuleniu ogólnym mogą występować nudności oraz wymioty.

Posiadamy w tym zakresie ponad 10-letnie doświadczenie
Umów się na zabieg i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji